E l i t E l m a s .

Shop

Yerli / İtalyan Toz Cila
Free

Çeşitleri: Yerli Toz Cila – İtalyan Toz Cila – Kalayoksit
Ambalaj Şekil: 1kg – 5kg – 25k

Sıvı Cila / Islak Etki / Su İtici
Free

1kg tenekelerde satılır. Her kolide 20 adet vardır.

Elmas Takoz / Pençe
Free

Elmas Takoz, mermer, granit, beton zeminlerde, kot farkını düzeltmek ve dişleri almak için zemin silim makinelerinde kullanılır. 3 lü takım şeklinde satılır. Elmas Pençe, mermer fabrika / atölyelerinde silim makinelerinde kalibre olarak kullanılır.

Takoz Silim Taşları
Free

Mermer, granit, karo, mozaik silim taşlarını aşındırmak için zemin silim makinelerinde kullanılır. 3′ lü takım şeklinde satılır. 1 kolide 12 Takım 36 Adet vardır.

Simit Silim Taşları
Free

Mermer, granit, karo, mozaik silim taşlarını aşındırmak için zemin silim makinelerinde kullanılır. 1 kolide 5 adet vardır.

Pençe Silim Taşları
Free

Mermer fabrika ve atölyelerindeki silim makinelerinde kullanılır. Numaraları 36 – 46 – 120 – 180 – 220 – 280 – 320 – 360 – 460 – 600 – 800 – 1000 – 1200 ‘e kadar numaraları vardır. Cila taşı da bulunmaktadır.

Baş Kesme Testereleri
Free

300-500 mm çap aralığında fabrika ve atölyelerde yaygın olarak kullanılır. Mermer – Granit testere çeşitlerimiz ile Normal – Sessiz seçeneklerimiz vardır.

Triming Testereleri
Free

Mermer plakalarının ölçü hassasiyeti bu makine ile sağlanır. Genellikle 300-350 mm çap testereler kullanılır. Baş kesme testerelerinden farkı, göbek deliği çevresinde 4 adet delik olmasıdır.

Este Testereleri
Free

Genellikle 400 – 600 mm çap aralığında kullanılır. 500 mm ve üzeri çaplarda kademeli gövde tavsiye edilir. Granit, Bazalt, Andrezit gibi sert ve aşındırıcı kayaçlarda sorunsuz çalışma açısından yine kademeli gövdeli testerelerin kullanılması tavsiye edilir.

Yatay Yarma Testereleri
Free

Kalın kesilmiş plakayı ortadan ikiye böler. 600 – 950 mm arası çaplar kullanılır.

Demir ve Beton İçin Elmas Teller
Free

Demirli beton  için kauçuk kaplı elmas teller tercih edilmektedir.

Granit Ocaklar İçin Elmas Teller
Free

Granit Ocaklarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

X